Altınpınar Portföyünde 130′ dan fazla bayi ağı ve 2 bölge distributörü ile damacana gurubunu, 250 üzeri pet dağıtım noktası ile pet gurubunu, ayrıca kurumsal ve 10′ u aşkın  magazalar aracılığı ile hem pet hem de damacana gurubu ürünlerini piyasaya sunmaktadır.

Altınpınar Kaynak Suyu, uzun yıllar Topkapı Sarayı’nın vazgeçilmez içme ve banyo suyu olarak kullanıldı. Ancak kemerlerin tahrip olması nedeniyle uzun bir dönem bu su kullanılamadı. 1991 yılından beri Altınpınar Kaynak Suyu Sağlık Bakanlığı Ruhsatı ile müşterilerimize arz edilmektedir.

Altınpınar, Istranca Dağlarından çıkıp size ulaşana kadar doğallığından hiçbirşey kaybetmez. Bölgenin suyu, zeminin doğal yapısının Quartz olmasından dolayı tabii bir filtrasyondan geçerek, suyun kalitesini, yumuşaklığını, lezzetini zirveye taşır. Kaynak civarında herhangi bir yapılaşma olmayıp tamamen ormanlıktır.

Dolum tesisinde 19 lt.’ lik dönüşümlü Polikarbonat damacanalar, 5, 10 ve 19 lt.’ lik dönüşümsüz pet şişeler son sistem dolum makinalarında 80° lik ısı ve yüksek basınçlı suyla sterilize edilerek el değmeden ISO 9001:2000 ve ISO 22000 HACCP kalite standartlarıyla doldurulur.